fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Wyznacz wartość energii aktywacji Blind Eagle:
 1,17E 
1 = 1819,1 −

 2kB 
−1819,1 − 2kB = −1,17E E = 3109,57 * kB E = 42,94 * 10−25[J] E = 26,83 * 10−6 gdzie kB = 1,381 * 10−23 rozumiem co się dzieje do 2 wiersza, nie rozumiem co się dzieje już w 3 wierszu, gdy mam E = 3109,57 * kB to co przedstawiłem to przykład z internetu, nie chcę aby ktoś mi rozwiązywał moje zadanie z moimi danymi tylko powiedział mi co się dzieje między 2 a 3 wierszem bo już się pogubiłem... jakbym tego na logikę nie brał nie wychodzi mi ta wartość z przykładu... przez co nie mogę policzyć swojego zadania... Laboratoria z Fizyki są już teraz, a wykład wprowadzający do tego za miesiąc emotka takie rzeczy chyba tylko na politechnice w centrum kraju emotka
20 lis 12:46
daras: a ja nie rozumiem już od pierwszego emotka
20 lis 16:15