fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
siła wypadkowa Jołka: rysunekwyznaczyć wartość i kierunek siły wypadkowej
16 sty 13:15
: dodaj geometrycznie 2 wektory lub napisz sumy algebraiczne ich składowych X i Y−kowych potem złóż to do kupy
16 sty 15:08
Jołka: nic mi to niestety nie mówi, dlatego potrzebuje mieć chociaż jedno przykładowe zadanie
16 sty 17:02
: Wyguglaj sobie albo kup zbiór zadan
16 sty 20:32
Jołka: do Twojej wiadomości googlowałam i nie znalazłam bardziej zaawansowanych zadań, druga sprawa jest taka, że większość zbiorów zadań ma zadania do rozwiązywania a nie już odpowiedzi! ponownie napiszę: Poprosiłam o pomoc, jeżeli masz z tym problem to widocznie nie nadajesz się do tego miejsca. Wyobraź sobie, że studia skończyłam 20 lat temu, a przyszłam tu żeby się czegoś nauczyć. Nie wszyscy potrzebują dokładnych rozwiązań aby tylko zerżnąć!
17 sty 12:36
: skoro nie potrzebujesz dokładnych rozwiązań, to o co jeszcze kaman?
17 sty 21:08
Niebo: : Czytaj ze zrozumieniem
18 sty 13:08