fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Problem z pamięcią Darmin: Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie ale jak sobie radzicie z problemami z pamięcią? W ostatnim czasie na niczym nie mogę się skoncentrować.
1 mar 11:32
: idź na spacer, słoneczko ładnie świeci
1 mar 13:27
noteć: Kilka porad ode mnie: Prowadź zdrowy styl życia − Unikaj palenia papierosów i spożywania alkoholu w nadmiernych ilościach, ponieważ oba te nawyki mogą wpływać negatywnie na funkcje mózgu, w tym pamięć. Odpocznij i relaksuj się − Stres i przeciążenie mogą wpływać negatywnie na pamięć i koncentrację. Warto więc regularnie odpoczywać, relaksować się i odprężać. Ćwicz mózg − Wykonywanie różnych zadań wymagających myślenia i koncentracji, takich jak łamigłówki, gry planszowe czy nauka nowych umiejętności, może pomóc w utrzymaniu funkcji mózgu i poprawie pamięci. https://loremvit.pl/herbata-na-pamiec/ Możesz sobie tez poczytać na tej stronie jakie herbaty ziołowe mogą pomóc na poprawienie funkcji pamięci. Wiele z nich ma dobre działanie w tym zakresie.
1 mar 13:43