fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
czy moglby mi ktos wytlumaczyc ? studia w tych czasach to dno: Pod jakim kątem do poziomu należy wyrzucić ciało, aby maksymalna wysokość, na jaką wzniesie się ciało, była cztery razy mniejsza od zasięgu rzutu? W kazdym rozwiazaniu jakie znalazłem w internegie byl zapis : 4hmax=z mimo ze w poleceniu jasno pisze ze to zasieg ma byc 4 razy wiekszy od hmax. robiac zadanie wedlug (mojej)logiki wychodzi mi prawie ze pion (86,4) co gryzie sie z poleceniem, a robiac je tak jak w internecie wychodzi prawdopodobny(i pewnie poprawny) wynik 45 czy moglby mi ktos wytlumaczyc dlaczego tak jest?
30 lis 00:28
korki_fizyka@tlen.pl: ale ty widzę, że zatrzymałeś się na 1 klasie szkoły ponadpodstawowej emotka
30 lis 11:10