fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
pytanie Mariusz: http://matematyka.pisz.pl/forum/403023.html Czemu Mila zablokowała akurat mnie przecież to Arturek się tutaj rozkręcił a co do Jakuba to wchodzi on na forum ?
16 cze 00:17
Mila: Bo tak ma być nudziarze bez wiedzy są banowani musowo.Prosta zajawka
18 cze 09:05
Mariusz: Chodzi o to że to Arturek zaczął (wpis z 15 cze 2020 14:33) i to on nie mógł przestać Pisał te swoje brednie nawet po tym jak Mila mnie zablokowała Bez wiedzy śmieszne no ja jakoś waszej pomocy nie potrzebuję Co do wiedzy to mam wątpliwości właśnie co do wiedzy tego całego Arturka Wiem o co najmniej jednej zdolnej osobie która zrezygnowała dobrowolnie z tego "forum" przez brak texa (Próbowałem go zainteresować tym forum właśnie pokazując całkę której Arturek nie umiał policzyć) Teraz pozbywacie się kolejnej osoby która pomagała na forum mimo braku texa Co z Jakubem wchodzi na to forum ? Na wiadomości nie odpowiada Jak się z nim skontaktować ?
19 cze 01:27