fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Odpowiedzi do zadań fizyk21: Witam, czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć odpowiedzi i rozwiązania do wszystkich zadań z serii książek: "Podstawy fizyki" Resnick i Halliday? Lub zna jakieś dobre zbiory zadań z rozwiązaniami ewentualnie strony internetowe z zadaniami i rozwiązaniami
20 sie 14:42
fizyk62: Odpowiedzi i rozwiązania są wyłącznie do nieparzystych zadań, znajdują się na stronie wydawnictwa albo..na chomiku. inne zbiory zadań papierowe chociaż też można znaleźć ich skany na chomikach, scribie i innych: 1. Jędrzejewski, Kruczek, Kujawski − Zbiór zadań z fizyki w 2 tomach 2. Araminowicz − Zbiór zadań z fizyki 3. Chłędowska, Sikora − Wybrane problemy fizyki cz. 1 i 2 4. Jezierski, Sierański, Kołodka − wzory + Zbiór z rozwiązaniami 3 tomy 5. Mulas, Rumianowski, Wawrzyński − Podstawy fizyki − testy 7. Stasz − zbiór zadań i odpowiedzi 7. pod red. Cedrika − Zbiór zadań ..i inne rosyjskie zbiory w oryginale wystarczy częściej korzystać z Google emotka poza tym strony politechnik: gdańskiej i wrocławskiej oraz AGH, wejdź na listy zadań do zajęć prowadzących ćwiczenia
21 sie 09:56
Obywatel: Dodatkowo polecam:Co każdy chłopiec wiedzieć powinien
22 sie 13:42
: oraz jak ustrzec się przed zbokami i obatelami tudzież innymi świrami
22 sie 15:27
fizyk21: O serii "Podstawy fizyki " Resnicka i Halliday dowiedziałem się z spisu literatury w opisie przedmiotu To innych nie szukałem już emotka Chyba że ktoś poleca jeszcze coś
23 sie 21:17
fizyk63: na studiach ci polecą a potem z tobą sobie polecą
24 sie 19:46
fizyk21: A co przez to rozumiesz? emotka
25 sie 22:49
Michał: ja mam do chyba każdego zadania, tyle że po angielsku. Jak jesteś ogarnięty to sobie poradzisz emotka https://www.dropbox.com/sh/ftu5i65k6dlxajs/AAAxnnzltUlS32OpqG8o8mLPa?dl=0
31 sie 23:41
fizyk62: to włąsnie mają wszyscy...na chomiku emotka
1 wrz 10:23