fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Mechanika o rany julek: Z wysokości h(niewielkiej) spadło swobodnie ciało i uderzyło w Ziemię z siłą F. Policzyć czas" kontaktu(styku)" ciała z Ziemią
2 sie 07:43
o rany julek(cd): Ciało posiada masę m
2 sie 08:00
Wiem: Po prostu widzisz:
mv2 

=mgh=∫Fv*dt
2 
v=at _____________________
 m2gh 
t=

 F 
2 sie 08:09
idioci: poziom żenujący nie wiadomo czy było to zderzenie sprężyste czy nie
2 sie 09:18
sd: a to ciało które spadło to był o rany julek vel Wiem vel pudel... itd czyli już wiemy skąd zaburzenia paranoidalne i psychozy
2 sie 09:40
Wiem: Czas "kontaktu−styku"−czas hamowania(popęd siły−iloczyn siły i czasu równoważący nabyty pęd ciała)tak ja przyjąłem. A uwag od załganych,płatnych za nasze,niefachowych prostytutek cuchnących..... nie tylko nie przyjmuję ale wypraszam sobie!Kitajew usunąć idiotów,a zwłasza sd
2 sie 12:53
sd: powiem krótko o rany julek, Wiem itd to jeden i ten sam jełop przepisujący zadania i potem ich rozwiązania a jak ktoś mądrzejszy zwróci uwage na niuanse których on poprzez swoje ograniczenie i tępote nie widzi to tak to się właśnie kończy. Krótko obywatelu przestań pierdolić i się kompromitować.
4 sie 09:50
sd: powiem krótko o rany julek, Wiem itd to jeden i ten sam jełop przepisujący zadania i potem ich rozwiązania a jak ktoś mądrzejszy zwróci uwage na niuanse których on poprzez swoje ograniczenie i tępote nie widzi to tak to się właśnie kończy. Krótko obywatelu przestań pierdolić i się kompromitować.
4 sie 09:50
o rany julek: Słuchaj no ty załgana karłowata tępa prostytutko,dygnitarski płatny za nasze cuchnący telewizją i psychiatrią szpiclu(sd),odpierdol się raz na zawsze od moich zadań,skoro ich nie rozwiązujesz i nie zanieczyszczaj forum.A skoro masz ciągoty"demaskatorskie" to zgłoś się na panel telewizyjny−a tam możesz śmiało odkrywać truizmy że np.: Kwaśniewski to pan samochodzik,Kaczyński to Maliniak,a Komorowski to Zagłoba itp. itd.Zwłaszcza że dopiero tam na tym panelu znajdziesz ludzi na swoim poziomie zajebista stokrotko (a na forum nie)
5 sie 10:49