fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Elektryczność o rany julek: Na okręgu o promieniu r znajdują się w równych odstępach 4 ładunki dodatnie Q Jaki ładunek q należy umieścić w środku tego okręgu,aby układ znajdował się w równowadze elektrycznej ?
21 maj 08:20
pudel i hanecka:
 kQ|q| 
F12+F12+F2=

 r2 
 kQ2 
F1=

 2r2 
 kQ2 
F2=

 4r2 
_________________________
2kQ2 kQ2 kQ|q| 

+

=

2r2 4r2 r2 
________________________________________
 (22+1) 
|q|=Q

 4 
21 maj 08:54
sd: Rozwiązanie do dupy przepisz jeszcze raz.Albo wypad stąd jełopie
21 maj 10:43
Obywatel: Wypowiadać to ty się możesz tępa cuchnąca dygnitarstwem telewizyjno−psychiatrycznym karłowata malpo(sd) najwyżej w sprawie cen np.: pomidorów na straganie!A przepisać to ja ci mogę środki przeciwbólowe jak się weźmiesz za uczciwą prace i zaczniesz inkasować w odbytnicę −samozwańcza prostytutko.(A mam nadzieje ze kiedyś wreszcie tak będzie) Kitajew vel Grzegorzek usuń to zanieczyszczające forum bandyckie i gorylowate bydlę i jak jako tako uczciwy "dentysta" zacznij pracować bardziej w nauce niż jako pensjonariusz w Tworkach
22 maj 07:52
sd: Jełop uwiędłe kwiaty a w fotelu jełop wąsaty bezmyslnie przepisujący zadania a potem ich rozwiązania pod zmienionym nickiem i co tak stekasz i sarkasz, gwiazdy nadzieii twojej już zgasły knurze opasły!
22 maj 11:44