fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Narysuj dalszy bieg promieni kera: rysunekCześć, Są dwa promienie (te dwie strzałki na lewo od kuli) i trzeba narysować dalszy bieg tych dwóch promieni. Narysowałem tak jak wydaje mi się, że to może być, ale nwm czy to jest poprawne, bo nie mam jak tego zweryfikować. Dobrze to jest?
10 kwi 23:18
cześć: a do podrecznika zajrzałeś? poczytaj o soczewkach wypukłych
11 kwi 10:04
kera: super odpowiedź, jak ktoś ma pytanie to mu powiedz żeby się nauczył
11 kwi 10:40
siema: bo taka jest prawda najpierw musisz zapoznać się jak biegnie promień, jak sie załąmuję itd. itp. przejrzejc ileś tam rysunków, potem rozwiązać SAMODZIELNIE ileś tam zadań sprawdzajac swoje odpowiedzi z tym co jest podane na końcu zbiorów zadań napisałem "ileś tam" bo dla każdego jest inny limit, jeden pojmie to już przy pierwszym podejściu a inny nie pojmie tego nigdy a Ty do której kategorii sie zaliczasz ?
11 kwi 11:55
kera: Zadanie zrobiłem samodzielnie i nwm czy jest poprawne bo nie mam do takich zadań odpowiedzi kurwa mać
13 kwi 22:29
kera: filozofowie jebani na forum z zadaniami
13 kwi 22:30
żegnam: jednak jestes popierdolonym chyjem !
14 kwi 08:33