fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Predkosc nurtu wody Darkness: Wioślarz płynął łodzią w górę rzeki. Gdy znajdował się pod mostem upuścił do wody koło ratunkowe. Po upływie pół godziny zauważył zgubę i zawróciwszy, dogonił koło w odległości 5 km poniżej mostu. Jaka jest prędkość prądu wody, jeżeli płynąc w górę i w dół rzeki wiosłował z jednakowym wysiłkiem? Mam takie zadanie, ale za cholere nie moge go rozkminic..
19 lut 13:08
: Nie umiesz nawet poszukać zamiast tego umiesz wklejać duble tam i tu http://fizyka.pisz.pl/forum/5845.html
20 lut 10:39
Darkness: Wyobraz sobie ze to co tam jest wstawione zostalo wstawione przeze mnie w tym samym czasie tutaj jak i tam. A o dubel prosze winic strone nie mnie. Dziękuję za bezsensowna pomoc...
20 lut 20:03