fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
trochę nadprogram, ale może ktoś pomoże z wyznaczeniem E student: Oblicz natężenie pola w punkcie o odległości h od jednorodnie naładowanego gęstością powierzchniową G (oczywiście punkt leży na osi dysku) dysku o promieniu a.
23 sty 21:04
$$: nadprogram czego ? twoich studiów emotka
23 sty 21:19
student: Pierwszy raz korzystam ze strony, na której widnieje napis, fizyka w liceum. A zadanie odstaje od zagadnień licealnych.
24 sty 00:39
: to poszukaj rozwiązania w podręcznikach akademickich, kiedyś musi być ten pierwszy raz emotka
24 sty 09:10
student: Jeśli dobrze widzę to ta strona, ma pomagać w rozwiązywaniu zadań. Otrzymałem więc PORADĘ, żeby zajrzeć do książek. Gratulacje Panowie za błysk inteligencji i oszałamiającą ciętą ripostę. Jeśli nie potraficie go rozwiązać to nie odpisujcie po prostu, sam sobie poradziłem.
24 sty 15:59
: a Ty leniu byś pewnie chciał żebyś za ciebie poszli do biblioteki, rozwiązali i przepisai ci to zadanie tutaj
24 sty 16:26
: jakbyś miał krztynę inteligencji za paznokciem, to byś już dawno wyguglał to rozwiązanie, myślisz,że jesteś tu pierwszy
24 sty 16:27