fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Zredukuj układ sił, wyznacz wektory NieUmiem: rysunekPomarańczowa P1, Zielona P2, Różowa P3, Czerwona P4, Granatowa linia X, granatowy punkt B, układ na osi xyz. Dane:, abc (boki sześcianu), x, Pi. Treść : zredukuj układ sił, wyznacz wektor →Wg=? (Wgx, Wgy, Wgz), →Mg=? (Mx, My, Mz), cosα (→Wy, →Mg)=?. Do czego redukuje się układ sił? Przepraszam, że całość jest w 1 linijce, jadę busem, robię zadania, a z tym mam problem, na telefonie nie mogę przenosić do osobnych linijek.
2 gru 12:53
NieUmiem: Nikt nie wie jak to zrobić?
2 gru 16:40
Leszek: Nie podales dlugosci wektorow , jezeli sa takie same to znajdz skladowe wektorow wzdluz poszczegolnych osi i dodaj j algebraicznie
2 gru 17:03
Picasso: piękny malunek emotka
2 gru 17:08
NieUmiem: @Leszek dane mam tylko długości boków, odległość x i Pi. Nie miałam nigdy fizyki i nie potrafię zrobić tego zadania
2 gru 17:43