fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Wektor indukcji w całej przestrzeni NieKumam: Wewnątrz nieskończonej cewki, której promień przekroju wynosi R1 została umieszczona druga cewka o promieniu R2. Obie cewki mają wspólną oś symetrii. Wyznacz wektor indukcjii w całej przestrzeni. Przyjmij, że gęstość nawinięcia pierwszej cewki to n1, a drugiej n2. W zestawie mam napisane, że należy to zadanie rozwiązaćz Biota−Savarta. Jakoś nie wiem, z której strony się za to zabrać.
7 cze 19:32
kumacz: zabierz sie od przestudiowania podobnych zagadnień w internecie
7 cze 20:59
NieKumam: Sądziłem, że lepiej jest zapytać ekspertów niż przekopywać iternet emotka Wyjaśnienie drugiej osoby bardziej mi pomaga niż kolejne trzy obrazki przedstawiające identyczną sytuację. Gdybym natrafił na odpowiednie wyjaśnienie to nie pisał bym teraz kolejnego posta oraz kolejnego komentarza, który jet bezsensowny jak powyższy.
8 cze 02:21
kucharz: tutaj nie ma żadnych ekspertów, sa tylko ex−perci emotka
8 cze 09:50
kucharz: a taką osobę od wyjasniania tete−atete to masz na pewno na studiach i to nie jedną
8 cze 09:51