fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Bryła sztywna na równi, prosze o pomoc Krzysztof: Z równi pochyłej o kącie nachylenia α stacza się bez poślizgu cienkościenna obręcz o promieniuR pokonując drogę S. Oblicz prędkość kątową obręczy na końcu równi. Moment bezwładności cienkościennej obręczy wynosi I=mR2
8 gru 14:42
: kurwa mać ile jeszcze razy to samo zadanie będą tu wklejać nie umieją sami poszukać w archiwach ? przecież jeśli tam czytając nie zrozumieją to i tutaj też nie ten dziwny portal to nie sa korepetycje
8 gru 19:42
Krzysztof: jprd, nie mogę znaleźć w archiwach chłopcze
9 gru 11:37
kurwinox: Zamiast pomóc to wyśmiewają... Polska mentalność
9 gru 11:51
Krzysztof: Szukałem ponownie, jednak nie mogę w dalszym ciągu znaleźć. Pomoże ktoś?
9 gru 14:37
Krzysztof: Próbowałem z zasady zachowania energii mgh=mv(2)/2+Iw(2)/2 jednak w ostatecznym wyniku pozostaje V którego nie mam w danych
9 gru 14:39
Krzysztof: mgh=mv2/2+Iw2/2
9 gru 14:39
chłop: jesteś niestety debilem chopcze http://bfy.tw/FUIm
10 gru 11:18