fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
kula pudel i haneczka: Siła F zatrzymała na drodze s toczącą się kulę o masie m i prędkości v Policzyć popęd tej siły
4 gru 10:16
sata: przepisz rozwiązanie pudel vel Zen vel Obywatel vel... itd nie zapomnij zmienić nicku telewizyjna prostytutko
4 gru 11:10
Autorzy zadania: Widzę że płatny pomagier kitajewa nasz goridze−sn−sd−sata−itp.itd po swojemu "uporał się" już z tym zadaniem.Jest w jego odpowiedzi bowiem wszystko co w takich okolicznościach bywa.Tekst żle adresowany,kłamliwe inwektywy i de facto rozwiązanie zasługujące na pałę Przepisać to ja ci mogę ewentualnie środki przeciw bólowe jak się weżmiesz do uczciwej roboty!,oraz przestaniesz bezczelnie i bezkarnie inwigilować internet−technicznie uprzywile− jowana bandycka małpo−stara ciotko telewizyjna.Czekamy tymczasem na "rzetelniejsze" propozycje rozwiązania
4 gru 12:33
Wiem: Po prostu widzisz:
 mv2 2 
Fs=

+

 2 2 
 at2 
s(t)=vt−

 2 
s'(t)=0=v−at I=∫mrdr
 4πr3 
m=d

 3 
−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−
 7mv 
Ft=?=

 5 
 7mv 7 
Zatem odp Popęd tej siły wynosi

−to jest

jej pędu(tej kuli−w ruchu postępowym)
 5 5 
4 gru 12:59
Wiem: Po prostu do rozwiązania zakradł się maly błąd;I=∫2mr(względem średnicy)
4 gru 13:49
sata: Brawoo! poprwnie zmieniłes nick bo rozwiązanie zadania jest do banii
4 gru 14:44