fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Pytanie z testu Technik: Współczynnik stabilizacji stabilizatora parametrycznego jest: a) Odwrotnie proporcjonalny do rezystancji diody Zenera b) Wprost proporcjonalny rezystancji diody Zenera c) Jest niezależny od rezystancji diody Zenera d) Zależny od rezystancji przewodzenia diody prostowniczej Prosiłbym jakiegoś magika elektryka o poprawne wytypowanie odpowiedzi i dlaczego właśnie ta odpowiedź, dla Was to tylko chwila, a mi bardzo pomoże.
25 cze 14:18
25 cze 14:31
Herzeling: Piotr bystrzak z Ciebie, nie wiesz to się nie udzielaj, akurat mam podobny problem w szkole nie zawsze wszystko uczą i zamiast się zgrywać to pomóż,a jak nie to zamilcz.
25 cze 14:40
Piotr 10: Jesteś bezczelny, żegnam.
25 cze 14:55
Herzeling: Kto tutaj jest bezczelny, myślisz że coś pomogłeś wklejając linka do wikipedi ?, myślisz że ktoś się nie wysilił żeby samemu poszukać, nie każdy jest we wszystkim dobry, a za taką pomoc co udzieliłeś mogę tylko podziękować palcem środkowym. Po to jest ta strona oby otrzymywać odpowiedzi, nie chcesz pomóc to nie przeszkadzaj.
25 cze 15:08
Technik: Może ktoś inny pomoże rozwiązać tą łamigłówkę ?
25 cze 15:54
MQ: Wrzuć to na Forum elektroda.pl −> Początkujący http://www.elektroda.pl/rtvforum/page.php?view=poczatkujacy −− tam na pewno ktoś się będzie znał
25 cze 16:41