fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Oferuję rozwiązywanie zadań z matematyki i fizyki zadania: Witam. Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań online. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Od gimnazjum po studia (matematyka, fizyka, analiza matematyczna, algebra, statystyka). Rozwiązania na komputerze (w formacie doc, pdf). Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki. Pomogę również opracować laborki na Pracownię Fizyczną (wstęp teoretyczny, obliczenia, rachunek niepewności pomiarowej, wykresy, wnioski). Wzory na niepewność wyprowadzam od początku, dzięki czemu każdy student nauczy się obliczać niepewności pomiarowe. Jestem osobą uczciwą. W razie wątpliwości − możliwość wystawienia aukcji na allegro. Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania: zadanka2016@gmail.com Pomogę też napisać różnego rodzaju prace z fizyki bądź matematyki, prace na zaliczenia, prace kontrolne, referaty, prezentacje. Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.
12 wrz 16:57
Lech Lechman: Do Administratora forum ! Prosze o skasowanie tego ogloszenia , na tym forum udzielamy odpowiedzi bezpladnie, nie rozwiazujemy zadan na egzaminy ,nie piszemy prac za uczniow i studentow ! ! ! ! !
12 wrz 18:32
admin: tutaj admin ma swoje forum w dupie
13 wrz 11:20