fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Rozwiazania do zadan- podstaw fizyki GrumpyFox: Witam, czy wie ktoś może skąd można wziąć odpowiedzi do książki podstawy fizyki najlepiej wydania pierwszego, aczkolwiek nie wiem jakie są w tych wydaniach różnica, wiec każde jakie będzie pewnie będize przydatne). Jest co prawda wiele linków jak się wpisze w google "podstawy fizyki = rozwiazania" itp, ale są to linki stare wygasłę , niedziałające itp. W książce pisało że na ich stronie internetowej jest ale coś jest z nią nie tak. Ktoś, coś?
14 cze 20:14
sd: Przeczytaj jeszcze raz to co zostało napisane i pomyśl czego tu brakuje emotka
15 cze 08:03
||: książką jest wszystko w porządku, to z tobą jest coś nie tak
15 cze 09:26
GrumpyFox: Podstway fizyki − Resnicka Hallidaya Walkera
17 cze 11:24
Englishman: nie znasz angielskiego ?
17 cze 11:30
GrumpyFox: nie bardzo
17 cze 11:51
GrumpyFox: Ale mogę poznać, jestem zdeterminowana xD
18 cze 22:26
American: to jak sie już nauczysz, to pogadamy
18 cze 22:36
GrumpyFox: xD Ale to na tej stronie podręcznika www.wiley.com/college/hrw gdzieś jest? Wymijająca odpowiedź, bo języka nie da się nauczyć, za bardzo się rozwija ciągle wymuszając ciągłą naukę xD
19 cze 17:02
||: poszukaj na chomiku
19 cze 19:15
GrumpyFox: Powiedzmy, że znalazłam. Powiedzmy, że w miarę rozumiem xD Przynajmniej mój angielski podziękuje xD
19 cze 21:35
||: z bogiem !
19 cze 22:43
GrumpyFox: Odkąd zadeklarowałam światu, że jestem niewierząca widzę dziwny wzrost wypowiedzi kierowanych w moją stronę " z bogiem, bóg ci w dzieciach wynagrodzi, będe się za ciebei modlić" itp itd XD Ale nawzajem Miłego rozwiązywania problemów (tudzież zadań) innych ludzi, jak najmniej tych upierdliwych ( ja robię za paru więc ten xD)
20 cze 21:54
GrumpyFox: Tak, to miało być takie dziwne podziękowanie za poświęcony czas xD
20 cze 21:54
: skoro ci w rozumie nie wynagrodził, to może w dzieciach nie poskąpi i wtedy dorobisz sie na 500+ ?
21 cze 10:11
GrumpyFox: Oby nie, niech głupota nie zostanie przekazana dalej emotka
21 cze 15:55