fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
matura CKE: Zaczęła sie własnie matura z fizyki z astronomią proszę o zamknięcie forum na ten czas.
18 maj 09:06
khhh: wie ktoś, gdzie można sprawdzić odpowiedzi?
18 maj 12:54
sd: hapaj dzide cke
18 maj 20:33
CKE: pewnie myślisz sobie, że jesteś tak Gal anonim ?
19 maj 03:42
sd: Po pierwsze primo to Gall Anonim jak już coś po drugo: Ja dla ciebie jestem anonimowy natomiast Ty juz niekoniecznie a po tertio To ty myślisz że jak dasz sobie w nick CKE to ktoś Ci uwierzy i jeszcze posłucha a po voto to ssaj pałe i turlaj dropsa antypolaku
19 maj 20:49
Mowgli: tam powinno być voto?
20 maj 13:51
sd: winno być quatro mój bład skojarzyło sie z primo voto czyli zgoła czymś odmiennym
20 maj 17:41
EmC2: lepiej sprawdź czy nie pominąłeś swojej dawki Olanzinu
21 maj 08:10
sd: Wysil się bardziej dzieciaku i znajdz w google jakis inny lek psychotropowy ten zna każdy.
21 maj 11:56
..zazywasz już silniejsze??:
21 maj 13:24
sd: i przede wszystkim naucz się pisac w edytorze tekstu( wiem za trudne do pojęcia) takie enigmatyczne pole powyżej pola imię lub nick
21 maj 13:32