fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Podłączenie wtyczki Jack stereo do gniazda Mono Pierdoła Saska: Podłączenie wtyczki Jack stereo do gniazda Mono Witam, Przez przypadek podłączyłem słuchawki z wtykiem Jack Stereo do gniazda wejściowego Mono w mixerze (masę do masy/0. W słuchawkach można było usłyszeć dziwne trzaski ale ostatecznie słuchawki działają. Czy w tym wypadku mogło nastąpić zwarcie w mixerze ?
6 maj 11:53
nie:
6 maj 19:48
Pierdoła Saska: Czyżby?
6 maj 20:10
+-: nic nie powinno się stać mikserowi sluchawka dynamczna i mikrofon dynamiczny to z punktu widzenia fizyki ,takie same urządzenia, czy te trzaski były w samym momencie wkładania wtyczki jeżeli przy włożonej wtyczce były nadal to z mikserem jest coś nie tak, miksera nie można uszkodzić przez zwacie jego wejść, a nawet wyjść oczywiście nie można zewrzeć wyjścia pracującego wzmacniacz mocy, ale jego wejście tak.
6 maj 21:16
Pierdoła Saska: Ok, dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
6 maj 21:23