fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Przed studiami :) Fat: Witam! Wybieram się na automatykę i robotykę i z tego powodu chciałbym prosić was o podanie jakiś fajnych tytułów do przećwiczenia przed studiami. Niestety w LO miałem tylko kurs podstawowy tego przedmiotu i dlatego chciałbym choć trochę "liznąć" przed studiami.
9 cze 11:43
MQ: Korzystaj z wakacji. Na studiach się naliżesz do obrzydzenia.
9 cze 14:15
Fat: Co jak co ale na tych wakacjach po prostu się nudzę, więc chciałbym je choć trochę twórczo wykorzystać emotka Znalazłem Resnicka z teori, a macie jakieś zbiory zadań?
9 cze 16:44
Piotr 10: Do roboty pójdź sobie i zarób trochę pieniędzy emotka
9 cze 18:41
melanrz: kolegów znajdź sobie też emotka
9 cze 18:49
qwark: albo koleżanki, te nie dadzą ci się pouczyćemotka
9 cze 21:12
qwark: a zdawałes ty chociaż fizykę podstawową na maturze? jesli tylko matmę jak wszyscy, to może poszukaj innego kierunku przez wakacje−jest jeszcze trochę czasu emotka
9 cze 21:13
Fat: Tak fizykę tylko podstawę, matme rozszerzenie, a dlaczego nie mogę spróbować air ?😃 PS Spokojnie mam kolegów i koleżanki😜
10 cze 07:30
Piotras: Jeżeli chodzi o matmę to poszukaj Analiza matematyczna zadania i przykłady / twierdzenia i wzory− Gewert, Skoczylas, w necie pełno tego Powodzenia emotka
10 cze 10:16
Fat: Dzięki, świetna pozycja emotka A jakiś zbiorek z fizyki polecacie?emotka
10 cze 14:27
daras: Bez gruntownych podstaw z fizyki i biegłym posługiwaniu się rachunkiem różniczkowym na robotyce może być ciężko.
16 cze 18:38