fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
tacy z was fizycy jak ze mnie książę Monako Jacek02: Banda buców siedzi na tym forum. W niczym nie pomagacie, tylko krytykujecie. Pewnie sami nic z tego nie ogarniacie. Żałośni jesteście. Na forum matematycznym chociaż starają się tłumaczyć. Pff
8 sty 22:01
||: to może sam zacznij "pomagać" i odwalać prace domowe za leniwych i nieogarniętych egoistów, kosztem swojego wolnego czasu, życzę powodzenia
9 sty 10:35
||: PS. nikt nikogo nie krytykuje, tylko wymaga choć krztyny samodzielnego wysiłku np. poszukania wzoru i podstawienia, bo do tego sprowadza się 90% tzw. "problemów tutaj ja czytam kolejny post w stylu ile to będzie 2 +2 POMOCY to zbiera mi się na jak ktoś nie ma czasu żeby samodzielnie pomyśleć albo nie umie myśleć, to przecież istnieje portal zadane.pl tam odwalają zadania w ciągu 10 minut jak głosi reklama i to z uśmiechem, bo dostali na to kilka milionów emotka
9 sty 10:40