fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Kratownica - Metoda Rittera samicki: Witam, potrzebuję obliczyć tą kratownicę metodą Rittera, niestety za nic nie chcą mi wyjść poprawne dane Obliczenia są wymagane dla czystego sprawdzenia moich obliczeń i bez nich nie uzyskam zaliczenia. W linku obrazek kratownicy http://www.fotosik.pl/zdjecie/feff961099ba9297
8 sty 17:46
samicka: a chcesz to zaliczenie uzyskać ?
8 sty 17:57
samicki: to jest projekt który muszę oddać, wszystkie reakcje w węzłach mam policzone i się pokrywają z wydrukiem z Rm− Wina ( taki program z którego raport musimy dołączyć do zadania) niestety kombinuje już kilka dni nad tą metodą Rittera i za nic nie chce mi to wyjść. myślę, że problem tkwi w tym, ,że przecinam ją w złym miejscu bo obliczenia to na dobrą sprawę już sprawa błacha i mało miejsca jest na pomyłkę w nich
8 sty 18:11