fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Przyspieszenia układów Stready: Bardzo prosiłbym o rozwiązanie tych zadań, z góry dziękuję emotka http://screenshooter.net/5549770/niswsdr
2 cze 18:16
daras: a ja bym pardzo prosił o przepisanie ich treści tutaj i wziecie sie do roboty
2 cze 18:32
Stready: Albo umiesz mi pomóc albo nie .. Niestety nie było mnie na tych zajęciach i nie wiem nawet od czego zacząć, a nie widzę potrzeby przepisywania tego skoro na to samo wyjdzie emotka. Jak myślisz, że ludzie nic nie robią to jesteś w błędzie, a od tego jest raczej to forum by pomagać.
2 cze 18:35
daras: to nie portal zadaj.pl
2 cze 18:38
daras: umiem ale już nie chcę
2 cze 18:38
Stready: Jak nie umiesz pomagać ludziom to nie wiem po jaki c**j tu jesteś. Więc odpisuj tylko wtedy gdy naprawdę masz chęci komuś pomóc zamiast klikać w klawiature jak hejt. Pozdro, z zadaniami sobie poradziłem emotka
2 cze 19:01
daras: spierdalaj leniwa s..
2 cze 21:08
daras: i nie poradził−aś /−eś sobie tylko jakiś jeleń ci je rozwiązał na zadaj.pl i co z tego zroxumiałes? = NIC ale może będzie mierny na koniec
2 cze 21:17
daras: nauczyciele powinni czesciej zaglądac na takie fora i więcej wymagać samodzielnosci , no ale niektórym nawet 2+2 sprawia wiele kłopoty, nie każdy musi mieć wykształcenie średnie
2 cze 21:19
Stready: Akurat nie na zadaj.pl emotka zrobiłem to z osobą która jest bardziej chętna do pomocy niż ty sk******nu i której odpowiedź na zadane pytanie nie jest "Podstaw do wzoru" tak jak pisałeś w innych zadaniach gdy ludzie nie mogli sobie poradzić. Jeśli dla ciebie jeleniami są ludzie którzy chcą pomagać innym w przeciwieństwie do ciebie to życzę ci byś kiedyś potrzebował pomocy, ale jej nigdy nie uzyskał emotka PS. Zrozumiałem z tego więcej niż z twoich (nie przypadkowo pisałem z małej litery przez cały czas) marnych wypowiedzi pozbawionych jakiejkolwiek wiedzy, a nie ma człowieka co by wszystko umiał emotka
3 cze 20:45
daras: bo zadania typu "podstaw do wzoru" sa na poziomie nieczłekokształtnej małpy jak sie komuś nawet nie chce tego zrobić to do ...zbierania truskawek może się nada PS. oczywiście,że nie ma takiego człowieka, ty widać nie jesteś stworzony do myśloenia wiec poszukaj szczęścia w truskawkach
4 cze 15:41
daras: I jeszcze raz powtórze , bo nawet za pierwszym razem ci trudno przeczytać ze zrozumieniem: Jesli tu szukasz gotowego rozwiązania, to lepiej spierdalaj
4 cze 15:44
daras: I jeszcze raz powtórzę , bo widać za pierwszym razem trudność ci sprawiło przeczytanie tego ze zrozumieniem: Jeśli szukasz tu gotowego rozwiązania albo myślisz, że ktoś bedzie odrabiał twoje prace domowe to lepiej spierdalaj
4 cze 15:44
qwark: Coraz wiecej trzęsących tyłkami, pod koniec roku szkolnego skomlą o gotowce, zamiast w ciągu roku popracować i chociaż jednego się nauczyć dobrze, że"Bez pracy nie ma kołaczy" jak powiadała moja prababciaemotka
4 cze 15:48
Stready: Akurat nie trzęsłem tyłkiem pod sam koniec roku, bo tylko tego nie rozumiałem, tutaj nikt mi nie umiał po ludzku bez żadnej spiny wytłumaczyć tego o co prosiłem. "Bez pracy nie ma kołaczy" powiadasz? Akurat wiem coś o tym i nie bez powodu uczę się takich rzeczy o których pewnie nie mieli byście zielonego pojęcia. daras: Wiesz, raczej ciebie czeka przyszłość na zbieraniu truskawek, bo nawet będąc w pracy człowiek uczy się praktycznych rzeczy jeszcze przez wiele lat po szkole, a teoria to tylko podstawa by zrozumieć to potem emotka Nie raz będziesz prosił kogoś o pomoc i trafisz na taką osobę która ci powie byś spierdalał... qwark: Czy ktoś skomlał o gotowce ? Poprosiłem o rozwiązanie co nie oznacza, że bezmyślnie bym je przepisał i miał z głowy, tylko bym się próbował dopytać dlaczego to jest tak, a nie inaczej. emotka Dobrze, że nie otrzymałem tutaj pomocy, bo sądząc z przebiegu rozmowy z takimi bezmózgimi debilami i tak bym nie otrzymał satysfakcjonującej odpowiedzi w której było by wytłumaczenie. Na szczęście są tutaj też tacy którzy na prawdę chcą pomóc innym (wytłumaczyć to co trzeba) zamiast spinać dupę jak 6 latek który nie dostał tego co chciał w sklepie z zabawkami. PS. daras raczej wiem więcej od Ciebie i wyciągam więcej wniosków z tego co napisałeś, widać nie do końca zrozumiałeś mój wcześniejszy post, co widać po twojej odpowiedzi w której brak jakichkolwiek nawiązań do tego co napisałem. Mówisz co ślina przynosi na język, a to jest nie zawsze dobre Pozdrawiam tych którzy pomagają innym ludziom w potrzebie i potrafią wytłumaczyć to w zrozumiały sposób (nie pisząc przy tym "Podstaw do wzoru" i nie podając, żadnych innych wskazówek) ponieważ nie każdy musi być w czymś najlepszy i nawet najlepszym zdarza się polec na drobnostkach emotka
12 cze 20:22
MQ: Panowie! Pohamujcie trochę języki! A pomagaczom radzę przyjąć moją postawę: ktoś mnie irytuje (niechlujnie wpisuje treść zadania, wrzuca screeny z 20 zadań i pisze "na wczoraj" itp.) −− po prostu taki wpis ignoruję (nie zauważam). Po co strzępić język −− nie macie w lodówce zimnego piwka na uspokojenie?
12 cze 22:00
daras: @MQ masz świętą rację @Streaddy−daddy truskawki kupuję na rynku całymi łubiankamiemotka ciekawe czego ty się uczysz o czym nie mam zielonego pojęcia? może byś nas oświecił? i skoro wiesz więcej to po co pytasz? poza chamskim tonem niczym się nie wyróżniasz, być może między tobą a dzieckiem w sklepie dzieli cię przepaść ale pomiędzy mną a tobą jest 2−3x większa, przynajmniej wiekowa
13 cze 06:11
mery: samolot porusza się z wypadkową prędkością 1000 km/h względem ziemi w kierunku południowym ma do przebycia drogę 1500 km. Aby prędkość wypadkowa skierowana była na południe, pilot musi ustawić samolot pod kątem 15 st. SW. jaka jest prędkość wiatru, jeżeli czas przelotu wynosi 100 min? proszę podpowiedzcie jak sie do tego zabrać, bo po prostu nie wiem. Dziękuje z góry emotka
1 lis 20:52