fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
17 wrz 19:42
Macko z Bogdanca: Ja osobiscie uzywam, A Persony 2 tomy, polecam. Jeszcze znam Kruczkam, aczkolwiek do samiej matury to strata czasu
17 wrz 19:46
OMG: mam je po bracie, ale czy wystarczą? jestem strasznie cienki z fizyki, ale też czasu mało zostało
17 wrz 19:50
Macko z Bogdanca: Aha ,czyli jesteś debilem tak?
17 wrz 19:56
OMG: Że co? Debil to człowiek tępy i głupi, ja jedynie mam duże zaległości z fizyki. Co za chamstwo...
17 wrz 20:10
Macko z Bogdanca: Wybacz,ale myślałem,że jesteś człowiekiem który po latach laby chciał się uczyć.Ja naprawde jestem cierpliwy i lubię pomagać ,ALE CHAMSTWA NIE ZNOSZE−szkoda mojego czasu
17 wrz 20:30
Macko z Bogdanca: @Omg Wybacz, ale ta ,,osoba'' z czarnym nickiem to zwykły podczłowiek. Podszywa sie za forumowiczów i sieje ferment. Zbiory Persony są dobre masz tam dużo dobrych zadań, czasu nie jest tak mało emotka 2 tomy to 400 stron zadan zrob po 2/3 strony + troche omegi i arkusze i 90 walniesz emotka
19 wrz 22:44
Maćko z Bogdańca: Ale chyba jesteś debilem i to mega
20 wrz 13:46
Macko z Bogdanca: Wcale nie widąć, że nasze nicki się różnią emotka
20 wrz 20:46