fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Kulki o rany julek: Wiadomo że: Dwie kulki A i B zderzają się centralnie i znamy ich szybkości po i przed zderzeniem(lub przed i po) Jeśli : a) A(7 cm/s,1 cm/s),B(4 cm/s,8 cm/s) b) A(3 cm/s,5 cm/s),B(4 cm/s,0 cm/s) c) A(5 cm/s,2 cm/s),B(6 cm/s,4 cm/s) I wiadomo ponadto że kulki mają jednakowe objętości i różne gęstości, to wyliczyć w którym przypadku a) czy b) czy c) nie mamy ew.do czynienia ze zderzeniem idealnie sprężystym Tylko proszę nie suponować mi,że jako ten Kitajew podaje przepisaną z elementarnych podręczników łatwiznę,tak aby ten Goridze poza inwektywami miał coś sensu scricte do powiedzenia A jeśli wspomniany dygnitarz i tak nie daje sobie rady to sam podaję gotowe rozwiązania za co mi płacą.Nie jestem Kitajew i za forum mi nie płacą
29 sie 20:44
nick: A
29 sie 20:48
Andriej i Zet: aaa,aaa ,czyli nick rzeczywiście tylko obawiam się że to nie jest prawidłowa odpowiedź
29 sie 21:08
nick: To jaka jest
29 sie 21:15
Andriej Z: Nie wiem ,logiczne że jeżeli ty twierdzisz że a...to przedstaw wyliczenia! Moim skromnym zdaniem to trzeba sprawdzić które z liczb na pewno nie spełniają równania vA2−v'A2 =v'B2−vB2 a liczby 7 , 1 i 8 , 4 mogą dać w pełni prawdziwe równanie 72 −12 =82−42
29 sie 22:35
hwdtele: 52−32=42−02,ale 52−22≠62−42
30 sie 05:35