fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
elektrostatyka Leszek: Cienki pierscien o promieniu R naladowany jest rownomiernie ladunkiem Q .W odleglosci d od srodka pierscienia na lini prostopadlej do plaszczyzny pierscienia umieszczono ladunek q.Wyznaczyc sile dzialajaca na ladunek q.
30 cze 13:58
Stefan: Wyznacz wypadkowe natężenie pola w tym punkcie a potem F = qE
30 cze 20:05
Leszek: To wiem , ale prosze o wyznaczenie w danym punkcie E.
30 cze 20:15
Stefan: a sam nie umiesz wklepać w Google ?
30 cze 22:32
XYZ?: @Stefan to po co jest to forum ,jak ktos nie umie rozwiazac i objasnic zadania z fizyki to niech pisze o ubieglorocznym sniegu ?
1 lip 08:13
Stefan: a Ty uważasz, że jest właśnie po to to ja ci podpowiem, że są inne fora na których się chwalą, że odpierdalają za kogoś prace domowe w 15 minut więc jeśli masz takie poglądy, to radzę ci poszukaj sobie tam
1 lip 08:19
XYZ?: @Stefan wes sobie cos na wstrzymanie i naucz sie troche kultury
1 lip 08:42
Stefan: ja kultury sie już dawno nauczyłem tylko ją zapominam jak tacy jak jakieś Iksy, Igreki czy Zety piszą tu swoje banialuki
2 lip 18:28
XYZ?: Kulture sie ma od urodzenia albo sie jej niema ,i nie mozna jej zapomniec w dni parzyste a pamietac o nie w dni nieparzyste ?
2 lip 20:24
Stefan: ale w stosunku do niektórych ona nieobowiązuje, mój przedwojenny dziadek ucząc mnie bon tonu zwykł mawiać: " Ciecia trzeba traktować jak ciecia, bo inaczej nie zrozumie".
3 lip 07:19