fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Matura 2016 Fizyka LanaRey: Hej, jest na forum ktoś kto przygotowuje się do matury z rozszeżonej fizyki na poniedziałek? Z czego się przygotowujecie, co warto powtórzyć i z jakich najlepiej źródeł np. ?
11 maj 10:10
korki_fizyka@o2.pl: Owszem ale na maturę w najbliższy poniedziałek, to przygotowywuję od połowy drugiej klasy a najpóźniej od wsześnia 2015 zapraszam na kurs do matury za rok emotka
11 maj 16:03
LanaRey: Chyba się nie dogadamy, bo nie o to pytałem
13 maj 10:45
maturzysta: matura to nie klasówka i nie nauczysz się w dwa dni
13 maj 13:53
Riw: Ależ się uczepiliście. Lana nie pyta czego ma się nauczyć w te parę dni, tylko w jaki sposób najlepiej powtórzyć swoją wiedzę. Chyba przyznacie, że jest różnica między pozyskiwaniem wiedzy, a jej szybką powtórką. Według mnie przez te ostatnie dni najlepiej, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś, rozwiązać zadania z informatora, jakieś stare arkusze, albo przelecieć przez zestaw zadań od CKE. Albo otworzyć sobie karty od CKE, jakieś repetytorium z fizyki, i sprawdzić, które wzory są w kartach, które są do wyprowadzenia na podstawie tego, co masz w kartach i twojej wiedzy, a które są w repetytorium ale nie ma ich w kartach, a sama nigdy byś ich sobie nie wykombinowała, i te wszystkie wzory sobie wypisać.
13 maj 17:41
Riw: Nie doczytałam tego 'pytałem' i nick mnie zmylił, przepraszam jeśli pomyliłam twoją płeć.
13 maj 17:43
LanaRey: Dzięki za podpowiedź, lecz wszystko to już robiłam i zastanawiam się co jeszcze by się przydało powtórzyć lub z teorii coś przypomnieć. Jeśli chodzi o płeć, to jestem kobietą, lecz pisząc na telefonie, autokorekta nieraz robi sobie ze mnie jaja . Nie trzeba przepraszać btw emotka
13 maj 17:56
maturzysta: skoro wszystko już zrobiłaś, to przez ostatnie dwa dni nie rób już nicemotka odpocznij, idź do kina albo do lasu i nie myśl o maturze, a w głowie się samo wszystko w tym czasie ułoży emotka
13 maj 19:05