fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Studia kolos nr 1 Student Szprot: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=642566772489509&set=gm.286801698153348&type=1&theater W tym linku znajdują się przykładowe zadania na kolokwium z fizyki które mam w poniedziałek. Dzisiaj dopiero zacząłem się uczyć ( ponieważ wcześniej nie dało rady a jeszcze wcześniej nie chciało mi się ). Bardzo proszę o przykładowe rozwiązania bądź wskazówki których będę mógł użyć przy przerabianiu tych zadań. Za pełne rozwiązania jestem w stanie zapłacić ponieważ to kolokwium jest dosyć ważne. Przepraszam że nie przepisuję treści zadań lecz jest 1 w nocy a ja przerabiam jeszcze teorię. Jeżeli nikt nie da rady pomóc to poprzepisuję jutro
11 maj 01:06
daras: lepiej przepisz, bo link nie działa
11 maj 22:45