fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
interferencja Snoww: Z dwóch źródeł punktowych drgających w zgodnych fazach rozchodzą się fale o długości 0,4 m . Różnica dróg przebytych przez fale do punktu spotkania P wynosi 10 cm. Oblicz różnicę faz obu fal nakładających się w punkcie P. Nie zależy mi na samym wyniku, chciałabym się tego nauczyć. Więc byłabym wdzięczna, gdyby ktoś wyjaśnił mi krok po kroku Zamieszczam to już chyba 3 raz i apel do użytkownika korkifizyka@o2.pl − jeśli nie chcesz mi pomóc, to nie pisz mi tu komentarzy bez sensu. "Zapraszam na korki" hahaha, uśmiałam się, mam jutro sprawdzian, a widze, że to forum traktujesz wyłączenie jako bezpłatną reklamę swojej działalności....
9 mar 19:16
korki_fizyka@o2.pl: i już chyba ze 3x ci to rozwiązali tutaj i na innych forach musisz poznać swoje ograniczenia, pewne rzeczy są dla niektórych nie do pojęcia
10 mar 09:00
korki_fizyka@o2.pl: więc daj już spokój albo...zabierz sie wreszcie do solidnej roboty zacznij od trygonometrii i zamiany stopni na radiany, to może ci sie rozjaśni ? ale wątpie, bo jak sie zacyna pisac wieczorem na dzień przed sprawdzianem, to już ...można iśc spokojnie na lody albo piwo i innym nie zawracać
10 mar 09:02