fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Oblicz kąt Qwer: Prosze o pomoc w tym zadaniu: http://pokazywarka.pl/1lg7oy/#zdjecie16991374
17 sty 15:04
korki_fizyka@tlen.pl: To już wszystko pokazałaeś kauczukowa? ze niby się rozciąga ?
17 sty 15:23
Qwer: 3x tak
17 sty 15:43
korki_fizyka@tlen.pl: no i w czym problem
17 sty 15:55
Qwer: pewnie w zrobieniu
17 sty 15:56
korki_fizyka@tlen.pl: baaa ale tutaj obowiązuje żelazna zasada: nie dajemy gotowców i nie pomagamy tym co wklejają jakię śmieszne linki chyba już złamałem 2x regulamin ? to prawie tyle samo co nasz prezydent niezłomny
17 sty 16:01
Qwer: No to sorki ze nie przepisałem całego zadania i zrobiłem rysunku. Tak z linku jest zapewne lepiej i czekam tylko na jakąś porade jak to zacząć, z czego skorzystać a nie na gotowca emotka
17 sty 16:08
korki_fizyka@tlen.pl: mgRs = kx2r jakoś tak chyba kąt należy powiązać z łukiem=długością nitki S = Rα teraz to już tylko Trybunał Stanu emotka
17 sty 19:14
korki_fizyka@tlen.pl: najlepiej wygugluj sobie rozwiązania ze zbiory zadań Mendla − niebieski dla kl. 1 LO
 mgR 
α =

 kr2 
w poprzednim linku pomyliłem kwadrat
17 sty 19:21
mm: Duda >>>>>>>>>>>>>>Komorowski
17 sty 22:20