fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
:) Bartek: Jakie ksiażki do nauki do rozszerzonej matury z fizyki polecacie? ucze się w technikum emotka
13 gru 11:27
korki_fizyka@o2.pl: nie wystarczy tu miejsca żeby je wymienić
13 gru 16:19
Bartek: wystarczy kilka emotka
13 gru 20:54
Kaśka: Ja polecam wydawnictwo Greg, tam jest mnóstwo książek z różnych przedmiotów. Wszystko wytłumaczone krok po kroku.
14 gru 19:44
korki_fizyka@o2.pl: a ja polecam swoje materiały z różnych źródeł generalnie jak rozwiążesz wszystkie zadania z Walkera to dasz sobie dalej radę
14 gru 20:15
Matura zbiory: Dla licealisty na niezbyt adekwatnym poziomie (trochę braków) co do poziomu klasy (2 klasa, rozszerzona mat i fiz) co polecicie jeśli mam ambicje na wysoki wynik z matury rozszerzonej? (Min.70% czy to możliwe?) Generalnie szwankuje u mnie pomysł na zadanie, jak je rozwiązać i czasami zobaczenie tego co nie widać w danych. Mysle ze jako tako mam dobrą pamięć do wzorów.
14 gru 21:33
korki_fizyka@o2.pl: wzorów nie trzeba pamiętać , bo na maturze zawsze były tablice a teraz jest karta wzorów
15 gru 11:28
korki_fizyka@o2.pl: za to trzeba mieć olej w głowie na rzadko, czyli wytrenowany w rozwiązywaniu zadań myślę, że 70+ jest możliwe , czasu masz dużo, moi kursanci osiągają wyniki 90+ zapraszam
15 gru 11:30
kyrtap: ale Twoi kursanci muszą płacić hajs, moim zdaniem czasami mieć mniej procent ale zrobić robotę samemu niż łazić na korki bez sensu !
15 gru 15:40
CP: Zestaw zadań Kruczka emotka
15 gru 15:59
korki_fizyka@o2.pl: Każdy może sobie sam rozwiązywać te zadania za darmo emotka
15 gru 18:03
Bartek: korkifizyka@o2.pl chodziło Ci o Podstawy Fizyki, tak?
15 gru 21:39
korki_fizyka@o2.pl: podstawy to kazdy musi opanować samemu i to z kazdej dzidziny
15 gru 22:25
Bartek: to mógłbyś podać tytuł tej którą polecasz?
16 gru 17:57
korki_fizyka@o2.pl: dowiesz się na zajęciach
16 gru 21:45
Bartek: dzięki ...
17 gru 17:17
korki_fizyka@o2.pl: do usług..
17 gru 22:06