fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Rzut ukośny 2 ruz: Zasięg w rzucie ukośnym wynosi 50m, kąt między wektorem prędkości początkowej a poziomem ma 45 stopni. Po jakim czasie Ek lecącego ciała będzie równa połowie jego początkowej Ek ?
14 paź 09:50
.: myślec albo spadać na zadane.pl
14 paź 11:04
ruz: Jprdl, jaki cham....
14 paź 11:10
ruz: Myślałam, ze to forum jest do pomocy, a nie krytykowania
14 paź 11:10
ruz: Jeśli dodałam tu to zadanie, to znaczy, że myślałam długo, ale na nic nie wpadłam...
14 paź 11:11
daras: i co ci z tego dłuuuuuugiego myślenia wyszło pewnie zależy o czym myslałaś emotka powodzenia zyczę w ...myśleniu na temat
14 paź 12:25
ruz: Wyszło mi równanie z dwoma niewiadomymi i nie wiem jak je ruszyć po prostu
14 paź 13:09
ruz: Swoją drogą niby jesteście tacy pomocni na tym forum, a wszyscy zachowujecie sie po prostu po chamsku. Nie prosiłam o gotowe rozwiązanie, tylko o jakąś wskazówkę, jak mam zacząć
14 paź 13:10
daras: dla mnie chamem jest ten, kto wkleja n−zadań i a sam ani mee ani beee ani kukuryku
14 paź 15:05
ruz: No więc : doszłam do tego, że v0=22,2 m/s, a V0y i V0x są równe i wynoszą po 15,7 m/s. I teraz nie wiem, jak mam obliczyć czas, ponieważ we wzorach, z których by mi on wyszedł, jest potrzebna albo wysokość w tym momencie, albo droga przebyta do tego momentu albo Vy w danym momencie.
14 paź 16:31
14 paź 23:45