fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Pytanie Grzego96: Witam , mam pytanie zdaje sobie sprawę ,że to nie miejsce ale potrzebuje rady . A mianowicie dostałem sie na Politechnikę wydz. Robotyka i Automatyka Brane miałem pod uwagę matematykę pod + roz do wyboru fizyka/ matematyka dostałem z matury matematyka pod 100% roz 86 % więc bez problemu sie dostałem ale do sedna fizykę miałem do 1LO na podstawie , potrzebuje sie nauczyć jak najwięcej ale nie bardzo wiem za co sie zabrać jakie książki zakupić mógłby ktoś mi wypisać jakie podręczniki warte są uwagi. Proszę nie pisać zmień kierunek itp . Bardzo mi zależy na nim potrafię zmotywować i nauczyć czego trzeba . Dodam ,że uczę sie szybko zdaje sobie sprawę ,że szybko tego sie nie nauczę ale wszelkie rady mile widziane .
29 lip 00:17
?: zmień kierunek na czysta matematykę
29 lip 16:11
?: to zaiste kuriozum jak można dostać się na politechnikę bez znajomości fizyki 2+2 każdy umie a na studiach technicznych jest wymagana mechanika pewnie to politechnika w Płocku albo w Koszalinie ?
29 lip 16:14
Grzego96: Gliwice , potrzebuje dobrych książek nauczę się. Umiem podstawy.
29 lip 17:45
?: idź do biblioteki
29 lip 17:47
Grzego96: Co taki idiota jak ty robi na forum o fizyce
29 lip 17:48
Grzego96: Co taki idiota jak ty robi na forum o fizyce
29 lip 17:49
?: a dlaczego taki idiota jak ty poszedł na polibudę ?
29 lip 21:37
Grzego96: Ja pytam o podręczniki do nauki , jestem z przodu listy byle kto się raczej nie dostaję polibuda =matematyka fizykę nadrobie
30 lip 01:01
?: w takim razie dasz sobie radę
30 lip 08:56