fizyka.pisz.pl forum zadankowe matematyka w fizyce kinematyka dynamika ruch obrotowy pole grawitacyjne teoria względności siły sprężystości i drgania mechaniczne fale mechaniczne akustyka elektrostatyka prąd elektryczny magnetyzm indukcja i fale elektromagnetyczne optyka światło i atom termodynamika hydrostatyka ciało stałe przemiany jądrowe gra w kropki
Elektromagnetyzm - Obwody Niewiadomy : [Elektromagnetyzm] Witam. Prosiłbym o pomoc, podpowiedź jak w ogóle mam zabrać się do tych zadań, nie orientuję się w ogóle w tym temacie. Za pomoc serdecznie dziękuję. Tutaj mam skan zadanek http://zapodaj.net/15a8904442840.jpg.html
7 sty 21:04
daras: skoro się w ogóle nie orientujesz, to może zacznij hodować kwiatki ?
7 sty 22:20
Niewiadomy : już to robię, proszę o pomoc a jak ci sie nie chce to nikomu nie każe, proste że ktoś to wie to zna kroki w 5minut , a ja potrzebuje na to godziny której nie mam . Nie wiem po co to piszę ale wiadomo, czarno−biało musi być... . Pozdrawiam cie
7 sty 22:30
daras: to tobie się nie chce a właściwie chce skopiować i wkleić coś tam gdzieś tam.. jesli oczekujesz pomocy to sam zrób pierwszy krok i chociaż napisz treść zadania i pokaż co zrobiłeś do tej pory żeby je rozwiązać
7 sty 22:35
daras: hodujesz może róże ?
7 sty 22:35